Gizlilik Politikası

Lütfen bu İnternet Sitesini kullanmadan önce aşağıdaki Kullanım Şartlarını ve Yasal Uyarıları Dikkatle Okuyun:


Talya-tech.com İnternet sitesine hoş geldiniz. Aşağıda bu internet sitesi üzerinden bize sağlayabileceğiniz kişisel bilgilerle ilgili Gizlilik Koşullarımızı bulacaksınız. Amacımız mahremiyetinizi ve İnternet üzerinden bize sunduğunuz bilgileri korumaktır.

Talyatech Software bu internet sitesini Türkiye Cumhuriyeti’nin Antalya şehrindeki ofisinden işletmektedir. Bu internet sitesiyle ilgili bütün konular Türkiye Cumhuriyeti’nin kanunlarına tabidir ve onlar kapsamında yorumlanır.

Bu internet sitesine erişerek bu Gizlilik Koşulları’nı ve bu siteye yazılmış Kullanım Şartları’nı kabul ettiğinizi belirtirsiniz.

Bu internet sitesi 13 yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir ve sitede 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamayız. Eğer sitede kasıtsız olarak 13 yaşın altındaki bir ziyaretçinin kişisel bilgilerini aldığımızın farkına varırsak, bu bilgileri kayıtlarımızdan sileriz.


Diğer Sitelere Bağlantı Verme

Bu politika Talya-tech.com’u (Talyatech Software’in kurumsal internet sitesini) kapsar. İştiraklerimizden ve/veya programlarımızdan bazıları kendi, muhtemelen farklı politikalarını kendi internet sitelerine yazabilirler. Sizi o internet sitelerine bağlantı verirken o politikaları gözden geçirmeye teşvik ediyoruz.


Topladığımız bilgiler ve onları kullanım şeklimiz

Kişisel Bilgiler – Bu internet sitesinde kişisel bilgiler (isminiz, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz gibi) verebilirsiniz. Bilgileri vermek için kullanabileceğiniz bazı yöntemler ve verebileceğiniz bilgi tipleri aşağıdadır. Size bilgiyi nasıl kullanabileceğimizi de açıklayacağız.

Bizimle İrtibat Kurun- Sitedeki “İletişim” bağlantısından bize e-posta gönderirseniz sorularınıza ve yorumlarınıza cevap verebilmek için sizden isminiz ve e-posta adresiniz gibi bilgiler isteriz. İlave bilgiler de verebilirsiniz.

İçeriği Bir Arkadaşa Yolla – Bazı içerikleri arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Bunu yapmak için sizden isminizi ve arkadaşınızın e-posta adresini vermenizi isteriz. Bu bilgiyi içeriği arkadaşınıza yollamak için kullanırız.


Internet Protokolü Adresi

Sitemizin bütün ziyaretçilerinin İnternet Protokolü adreslerini toplarız. IP adresinizi sitemizi yönetmemize yardımcı olmak için kullanırız. IP adresiniz sitemizi ne zaman ziyaret ettiğinizi belirlemek için de kullanılır.


Paylaştığımız Bilgiler

İnternet sitemizin ziyaretçileri hakkındaki kişisel bilgileri burada açıklanan haller haricinde satmayız ya da başka bir suretle açıklamayız. Bu sitenin ziyaretçilerinin sağladığı bilgileri adımıza hizmetler yürütmek için tuttuğumuz hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Bu hizmet sağlayıcıların adımıza hizmetler yürütmek ya da yasal gereksinimlere uymak için gerekli olan haller dışında bu bilgileri kullanmaları ya da açıklamaları yasaktır. Ek olarak, (i) kanunen ya da yasal bir süreç nedeniyle açıklamamız gerekiyorsa, (ii) emniyet görevlilerine ya da diğer devlet yetkililerine (iii) açıklamanın fiziksel hasarı veya mali kaybı önlemek veya şüpheli veya gerçek yasadışı faaliyete ilişkin bir soruşturmayla ilişkili olarak gerekli veya uygun olduğunu düşündüğümüz zaman hakkınızdaki bilgileri açıklayabiliriz.

Şirketimizin ya da varlıklarımızın tamamını ya da bir kısmını satmamız ya da devretmemiz halinde hakkınızdaki bilgileri devretme hakkını saklı tutarız. Böyle bir satış ya da devir meydana gelirse, devralanı bu internet sitesinden verdiğiniz kişisel bilgileri bu Gizlilik Koşulları’na uygun bir şekilde kullanmaya teşvik etmek için makul çaba göstereceğiz.


Aktardığımız Bilgiler

Bu sitede topladığımız kişisel bilgileri iş yaptığımız diğer ülkelere aktarabiliriz, ama bunu sadece yukarıda açıklanmış amaçlarla yapacağız. Bilgilerinizi diğer ülkelere aktardığımız zaman uygulanabilen kanunlar aksini gerektirmediği sürece o bilgiyi burada açıklandığı gibi koruyacağız.


Kişisel Bilgiyi Nasıl Koruruz?

Bu internet sitesinden verdiğiniz kişisel bilgileri yetkisiz açıklanmaya, kullanıma, değiştirmeye ya da tahribata karşı korumak için idari, teknik ve fiziksel tedbirler uyguluyoruz. Bu sitede verdiğiniz kişisel bilgilerin güvenli kalması için Güvenli Şifreleme Protokolü (SSL) teknolojisini kullanıyoruz.


Gizlilik Beyanımızın Güncellemeleri

Bu Gizlilik Beyanı çevrimiçi bilgi uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtması için periyodik olarak ve önceden size haber verilmeden güncellenebilir. Gizlilik Beyanımızdaki önemli değişiklikleri size bildirmek için bu internet sitesine bir bildirim yazacak ve en son ne zaman güncellendiğini belirteceğiz.


Bizimle İrtibat Kurma

Eğer bu Gizlilik Beyanı hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa veya siz ya da tercihleriniz hakkındaki bilgileri güncellememizi istiyorsanız lütfen aşağıda listelenen adreslerden ya da telefon numaralarından biri vasıtasıyla bizimle irtibat kurun.

Adres

Etiler Mah. Evliya Çelebi Cad. No:23 Remel Plaza Kat:1 No:106 (eOfis) Muratpaşa/Antalya

( +90 531 432 09 01 )

info@talya-tech.com

E-Bülten